• -20%

Gelee w/ Hemp Accelerator 15ml - kremas deginimuisi soliariume

054402350034
0 Atsiliepimai
4,00 EUR 5,00 EUR

Gelee w/ Hemp Accelerator 15ml - įdegio kremas

Australijos aliejų ir vitaminų A, E formulė užtikrina greitus, natūralius įdegio rezultatus! Skin Softing mišinys, praturtintas taukmedžiu ir alijošiumi maitina, drėkina odą užtikrindamas maksimalius melanino gamybos procesus Jūsų odoje. Dėl šios unikalios kombinacijos įgaunamas tamsus įdegis, oda yra efektyviai drėkinama, o gelinė kremo konsistencija nepalieka lipšnumo pojūčio.

Naudojimas: Tepkite kremu odą prieš deginimosi procedūras, pasitepę nusiplaukite rankas.
Įspėjimas: Tik išoriniam naudojimui, venkite patekimo į akis ir saugokite nuo vaikų. Neturi UV filtrų ir neapsaugo nuo nudegimų. Per ilgas deginimasis didina  riziką susirgti odos vėžiu, oda greičiau sensta. Nenaudoti, jei pasireiškia alerginė reakcija.


Australijos aliejų ir vitaminų A, E formulė užtikrina greitus, natūralius įdegio rezultatus! Skin Softing mišinys, praturtintas taukmedžiu ir alijošiumi, maitina, drėkina odą, užtikrindamas maksimalius melanino gamybos procesus Jūsų odoje. Dėl šios unikalios kombinacijos įgaunamas tamsus įdegis, oda yra efektyviai drėkinama, o gelinė kremo konsistencija nepalieka lipnumo pojūčio.

Naudojimas: tepkite kremu odą prieš deginimosi procedūras, pasitepę, nusiplaukite rankas.
Įspėjimas: tik išoriniam naudojimui, venkite patekimo į akis ir saugokite nuo vaikų. Neturi UV filtrų ir neapsaugo nuo nudegimų. Per ilgas deginimasis didina  riziką susirgti odos vėžiu, oda greičiau sensta. Nenaudoti, jei pasireiškia alerginė reakcija.

Jums taip pat gali patikti

8 panašios prekės

Produktas pridėtas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.