Crystal Faces 118ml

054402250976
Nepakanka prekės atsargų
68,00 EUR

Veido kremas deginimuisi soliariume

Unikali formulė padeda stimuliuoti kolageno gamybą, kad paskatintų jūsų odą maksimalaus, lygaus tamsaus atspalvio įgavimui. Crystal Faces taip pat turi DermaDark™ bronzinių savybių, todėl neatsiranda ruoželių ir nėra jokių nemalonumų link žavingo ir giliai tamsaus veido įdegio. 

Veido kremas deginimuisi soliariume

Unikali formulė padeda stimuliuoti kolageno gamybą, kad paskatintų jūsų odą maksimalaus, lygaus tamsaus atspalvio įgavimui. Crystal Faces taip pat turi DermaDark™ bronzinių savybių, todėl neatsiranda ruoželių ir nėra jokių nemalonumų link žavingo ir giliai tamsaus veido įdegio. DermaDark mišinys - prašmatnus intensyvių bronzinių medžiagų be DHA mišinys skirtas tamsaus, ilgalaikio atspalvio suteikimui bei momentinei spalvai, kuri išlieka iki 8 dienų. Cashmir Silk™ mišinys - rafinuotas silikono mišinys, kuris atrodo kaip ploniausias šilkas. Bekvapis.
Naudojimas: Tepkite kremu odą prieš deginimosi procedūras.
Įspėjimas: Tik išoriniam naudojimui, venkite patekimo į akis ir saugokite nuo vaikų. Neturi UV filtrų ir neapsaugo nuo nudegimų. Per ilgas deginimasis didina  riziką susirgti odos vėžiu, oda greičiau sensta. Nenaudoti, jei pasireiškia alerginė reakcija.

Produkto tipas
Su natūraliais bronzantais
Veidui
Deginimosi tipas
Pradedantysis
Siekiantis itin tamsių rezultatų
Įdegį palaikantis
Produkto linija
Premium

8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas
Produktas pridėtas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.