• -30%

Pure Heat 250ml - kremas deginimuisi soliariume

054402300855
0 Atsiliepimai
35,00 EUR 50,00 EUR

Pure Heat 250ml - įdegio kremas

Atėjo metas paaštrinti įdegį su šia intensyviai karšta spalva! Pagyvinkite savo įdegį citrusiniais dilgčiukais, kurie Jus paliks be žado, o tirozinas aprūpins Jūsų odą gražiu, auksiniu spindesiu. Dosnus puoselėjimo kompleksas ramina dilgčiojimo pojūtį užtikrindamas nepriekaištingą, rausvai bronzinį atspalvį, kol kanapių sėklų aliejus odą drėkina. Pure Heat™ aprūpins Jus svaiginančiai karšta įdegio spalva!

Naudojimas: Tepkite kremu odą prieš deginimosi procedūras. Pasitepę, nusiplaukite rankas. Gali sukelti laikiną paraudimą ir odos perštėjimo  pojūtį  (tokia odos reakcija į šį kremą yra normali).
Įspėjimas: Tik išoriniam naudojimui, venkite patekimo į akis ir saugokite nuo vaikų. Neturi UV filtrų ir neapsaugo nuo nudegimų. Per ilgas deginimasis didina  riziką susirgti odos vėžiu, oda greičiau sensta. Nenaudoti, jei pasireiškia alerginė reakcija.

Patarimas: Šis produktas puikiai tiks sunkiai įdegančioms kojoms.

Nerekomenduojama naudoti jautriai odai taip pat veido srityje.

Atėjo metas paaštrinti įdegį su šia intensyviai karšta spalva! Pagyvinkite savo įdegį citrusiniais dilgčiukais, kurie Jus paliks be žado, o tirozinas aprūpins Jūsų odą gražiu, auksiniu spindesiu. Dosnus kondicionavimo kompleksas ramina dilgčiojimo pojūtį užtikrindamas nepriekaištingą, rausvai bronzinį atspalvį, kol kanapių sėklų aliejus odą drėkina. Pure Heat™ aprūpins Jus svaiginančiai karšta įdegio spalva!

Patarimas: Šis produktas puikiai tiks kojoms.

Naudojimas: Tepkite kremu odą prieš deginimosi procedūras. Pasitepę, nusiplaukite rankas. Gali sukelti laikiną paraudimą ir odos perštėjimo  pojūtį  (tokia odos reakcija į šį kremą yra normali).
Įspėjimas: Tik išoriniam naudojimui, venkite patekimo į akis ir saugokite nuo vaikų. Neturi UV filtrų ir neapsaugo nuo nudegimų. Per ilgas deginimasis didina  riziką susirgti odos vėžiu, oda greičiau sensta. Nenaudoti, jei pasireiškia alerginė reakcija.

Nerekomenduojama naudoti jautriai odai taip pat veido srityje.

Jums taip pat gali patikti

Jums taip pat gali patikti

8 panašios prekės

Produktas pridėtas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.