JWOWW Mad Hot Tingle 400ml

054402680964
82,00 EUR

Dėl didelės paklausos JWOWW pristato šį tobulai karštą dilgčiojimo bronzantą tamsiam spalvos sprogimui, kuris tikrai patenkins patyrusių dilgčiukų mėgėjų poreikius

Dėl didelės paklausos JWOWW pristato šį tobulai karštą dilgčiojimo bronzantą tamsiam spalvos sprogimui, kuris tikrai patenkins patyrusių dilgčiukų mėgėjų poreikius!  Odos priežiūros priemonių mišinys ir ingredientai, kovojantys su raukšlėmis yra sumaišyti su intensyviais dilgčiukais ir bronzantais, skirtais tamsiai spalvai ir lygiai odai. Bad-to-the-Bone Bronzers: tirosinas, melaninas ir natūralūs bronzantai suteikia nepaprastai tamsią spalvą. Juodųjų serbentų aliejus ir kriaušės veikia kartu, kad Jūsų oda būtų akivaizdžiai lygesnė. Vitaminas E ir taukmedžio sviestas išlaiko odą jauną ir gyvybingą. Užsidekite su šiuo tiek vyrams, tiek moterims skirtu tobulu aromatu.

Pardavimo patarimas: Tik patyrusiems deginimosi su dilgčiukais mėgėjams!  Šis produktas puikiai tiks kojoms.

Naudojimas: Tepkite kremu odą prieš deginimosi procedūras. Nerekomenduojama tepti veidą ir jautrią odą. Gali sukelti laikiną paraudimą ir odos perštėjimo  pojūtį (tokia odos reakcija į šį kremą yra normali).  Įspėjimas: Tik išoriniam naudojimui, venkite patekimo į akis ir saugokite nuo vaikų. Neturi UV filtrų ir neapsaugo nuo nudegimų. Per ilgas deginimasis didina  riziką susirgti odos vėžiu, oda greičiau sensta. Nenaudoti  jei pasireiškia alerginė reakcija.

Produkto tipas
Kojoms
Su dilgčiukais / šilumos efektu
Su natūraliais bronzantais
Deginimosi tipas
Siekiantis itin tamsių rezultatų
Produkto linija
Jwoww

8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas
Produktas pridėtas

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.