Dažniausiai užduodami klausimai

Australian Gold produktus galite rasti vaistinėse, drogerijose, didžiuosiuose prekybos tinkluose, elektroninėse parduotuvėse. Patikrinkite oficialias prekybos vietas ir sužinokite, kuri iš jų yra arčiausiai jūsų.

Apsaugos nuo saulės kremas yra viena iš svarbiausių kasdienės grožio priežiūros priemonių, nes padeda apsaugoti odą nuo žalingų UVA ir UVB spindulių, mėlynosios šviesos poveikio. Šie nematomi priešai lemia ankstyvą odos senėjimą, pigmentinių dėmių ir raukšlelių atsiradimą, depigmentaciją.

Visus metus naudodami apsaugos nuo saulės priemones, apsisaugosite nuo saulės ir išvengsite odos išsausėjimo, o kraštutiniais atvejais  - nudegimo.

SPF yra apsaugos nuo saulės faktorius (angliškai  "Sun Protection Factor").  Jis žymimas skaičiumi ir parodo, kiek efektyviai apsauginė priemonė nuo saulės saugo nuo UVB spindulių.

Paprasčiau tariant, SPF yra tarsi rodiklis, kiek laiko ilgiau galite būti saulėje be žalingo poveikio, lyginant su tuo, kiek išbūtumėte be apsaugos. Pavyzdžiui, jeigu šviesią odą be jokio kremo saulėje nudegate per 10 minučių, tai SPF 15 kremas apsaugos jūsų odą maždaug 15 kartų ilgiau, t.y., 150 minučių.

SPF 15 apsaugo nuo 93 % UVB spindulių

SPF 30 apsaugo nuo 97 % UVB spindulių

SPF 50 apsaugo nuo 98 % UVB spindulių, tačiau, kaip matote, didėjant skaičiui skirtumas yra labai mažas.

Svarbu žinoti, kad nė vienas SPF negarantuoja 100% apsaugos nuo saulės ir UVA spindulių. Taip pat nepamirškite, jog saulės spinduliai prasiskverbia ir pro debesis, tad apsauga nuo saulės reikalinga ir nešviečiant tiesiogiai saulei.

Kiekvieno žmogaus apsaugos nuo saulės poreikiai yra unikalūs. SPF, kurį turėtumėte naudoti, nustatomas atsižvelgiant į skirtingą kiekvieno žmogaus odos fototipą.

SPF nėra tiesiogiai susijęs su saulės poveikio laiku, bet su saulės poveikio kiekiu. Šviesesnės odos žmonės tomis pačiomis sąlygomis įsisavins daugiau saulės energijos, nei  tamsesnės ar jau įdegusios odos žmonės. Kuo didesnis SPF skaičius, tuo daugiau apsaugos, tuo mažesnė saulės spindulių absorbcija.

Jei abejojate, pasikonsultuokite su gydytoju.

Rekomenduojamas vidutinis apsauginio kremo nuo saulės kiekis žmogui yra 30 gramų. Paprastas būdas prisiminti, kiek kremo nuo saulės reikia tepti, yra įsivaizduoti golfo kamuoliuko dydžio kremo nuo saulės kiekį.

Tepant mažesnę dozę gerokai sumažėja apsaugos lygis. Ypatingą dėmesį skirkite jautriausioms vietoms, pavyzdžiui, ausims, pečiams, iškirptei ir kaklui.

Rekomenduojama teptis apsauginiu kremu nuo saulės likus 15 minučių iki buvimo saulėje ir ne rečiau kaip kas 2 valandas. Jei maudėtės ar prakaitavote, pakartokite anksčiau.

Momentinis bronzantas - tai veiklioji medžiaga, kuris akimirksniu švelniai nuspalvina odą. Kadangi tai kosmetinė priemonė, spalva yra laikina ir ją galima nuplauti vandeniu ir muilu. Dažniausiai Australian Gold apsaugos nuo saulės produktuose momentinis bronzantas yra karamelė.

Taip. Rekomenduojama tepti apsauginį kremą nuo saulės ir tik tada makiažą. Jis turi liestis su oda, kad būtų absorbuojamas arba kad blokuotų saulės spindulius . 

Galite išbandyti ir naudoti mūsų veido losjonus iš Botanical linijos, kurie  efektyviai apsaugo ir  tuo pačiu veikia kaip BB kremas.  Australian Gold turi skirtingus atspalvius, kad tiktų skirtingiems odos atspalviams.

Tatuiruotės, ypač naujas, reikia ypatingai saugoti. Nenorime, kad ji išbluktų ir prarastų blizgesį. Rekomenduojama naudoti  ne mažesnę nei SPF 50 apsaugą. Australian Gold Tattoo pieštukas SPF50  yra kompaktiško dydžio - patogus visada turėti su savimi. Galima naudoti ant veido ir lūpų - universalus produktas, tinkantis įvairioms sritims – tatuiruotėms, permanentiniam makiažui, apgamamas, randams, ausims ir pan.

Meniu
Į viršų