Apie prekinį ženklą

1985 m. įkurta bendrovė "Australian Gold" buvo sukurta iš meilės Australijai ir saulę mėgstančiam gyvenimo būdui. Iš pradžių produktais buvo prekiauta tik Floridos paplūdimių ir banglenčių parduotuvėse, o dabar "Australian Gold" paplito visame pasaulyje. “Australian Gold” gerai atpažįstamą aromatą "Cocoa Dreams" įkvėpė paplūdimys - Cocoa Beach. Kokosų, apelsinų ir vanilės natos kiekvieną kartą atidarius buteliuką nukelia į smagius  ir saulėtus prisiminimus. “Australian Gold” tikslas - apsaugoti jus, kad jūs ir jūsų artimieji galėtų ramiai mėgautis saule!

Apie „Australian Gold“

Nors "Australian Gold" įkūrėjas Trevoras Grėjus gimė ir užaugo mažame Indianos miestelyje, tačiau jo ryšys su Australija buvo labai glaudus. Trevorą užaugo apsuptas trijų australių ir jautė stiprų ryšį su motinos tėvyne ir kultūra. Keliaujant į Australiją aplankyti giminių, jį visada traukė gražus šalies kraštovaizdis, gyvybinga kultūra ir stipri aistra saulei bei banglentėms. Jis žinojo, kad vieną dieną ras būdą, kaip pasidalinti "australišku gyvenimo būdu" savo šalyje, Jungtinėse Valstijose, ir taip 1985 m. gimė pirmasis "Australian Gold®" kremas nuo saulės. Šio prekės ženklo ir jo gaminių tikslas – parodyti ir įtraukti australų aktyvų gyvenimo būdą ir meilę gamtai, pasitelkiant neįtikėtiną ir įsimintiną aromatą, natūralias sudedamąsias dalis ir neprilygstamą rezultatą.

"Australian Gold" apsaugos nuo saulės produktais iš pradžių buvo prekiaujama tik Floridos valstijos paplūdimių ir banglenčių parduotuvėse.  Klientų atsiliepimai buvo itin geri, todėl buvo nuspręsta išplėsti pardavimo vietas JAV, o vėliau ir visame pasaulyje. 2020 m. buvo daugiau nei 50 šalių, kuriose “Australian Gold” produktai susilaukė išskirtinio dėmesio ir sėkmės.

Prisimindami  “Australian Gold” prekinio ženklo atsiradimo šaknis, užtikriname, kad kiekviename gaminyje būtų naudojami Australijos augalų veikliosios medžiagos, kad produktai būtų unikalūs ir saugūs. Nuo pat pradžių kiekviena formulė buvo kruopščiai kuriama naudojant šias aukštos kokybės sudedamąsias dalis per visą gaminių kūrimo procesą, užtikrinant, kad kiekvienas gaminys atitiktų aukštus kokybės standartus. Visada diegdami naujoves ir rūpindamiesi sudedamosiomis medžiagomis, norime, kad jaustumėtės tikri, jog “Australian Gold” produktai saugo ir gerina jūsų odos būklę. Pagrindinis tikslas - užtikrinti jūsų apsaugą, kai visa šeima leidžiate laiką gamtoje ar tiesiog kasdieniame gyvenime.

Meniu
Į viršų